Přípravky

Portfolio Bayer Crop Science

Portfolio Bayer Crop Science

Stávající portfolio Bayer Crop Science čítá více než 50 přípravků na ochranu rostlin a 11 produktů na ošetření skladů, zásob a pro komunální hygienu. K nejznámějším značkám patří: Horizon, Prosaro, Hutton, Betanal, Cougar, Adengo, Proteus, Falcon, Maister, Biscaya, Husar, Confidor.

 

Nová hybridní odrůda ozimé řepky Jumper získala na Mezinárodním veletrhu TECHAGRO 2012 cenu GRAND PRIX časopisu Úroda a od Svazu pěstitelů olejnin ocenění Zdravý kořínek za nutričně nejkvalitnější řepku mezi nově registrovanými odrůdami.

 

Společnost Bayer Crop Science není na trhu s osivy nováčkem. Celosvětově představuje významného dodavatele osiv. U jarní řepky (canoly) má Bayer mezi hybridy v prodeji osiv pozici číslo 1, známá odrůda InVigor. Dále čelní postavení zaujímá i u bavlny. Osiva bavlny jsou nejprodávanější mezi hybridy bavlny a jsou základem úspěchu mnohých pěstitelů. Osiva bavlny pod značkami FiberMax a Stoneville se pěstují zejména na americkém kontinentu v Brazílii, Mexiku, USA, ale i v Indii a Turecku a také v Evropě v Řecku a Španělsku. Bayer představuje i globální značku na trhu s osivy zeleniny. Portfolio je tvořeno z více než 2500 odrůd 28 druhů zeleniny včetně vedoucích pozic v prodeji osiv mrkve, okurek, póru, hlávkového salátu, melounu, cibule, papriky, rajčat a sladkých melounů. Více rýže znamená lepší život pro milióny lidí na celém světě. Hybrid rýže Arize je prodávaný v Bangladéši, Brazílii, Číně, Indii, Indonésii, Pákistánu, na Filipínách, v Thajsku, Singapuru, Vietnamu a v USA.

 

Nedílnou součástí partnerství je technická podpora, která je tradičně na vysoké úrovni. Tento servis v sobě mimo jiné zahrnuje i každoroční odborné konference pořádané v rámci programu „Bayer – ExpertForum“ na deseti lokalitách v různých částech naší republiky, dva velké „Polní dny Bayer Crop Science“ a v neposlední řadě také každodenní poradenskou činnost poskytovanou dvanácti regionálními zástupci.