Volně prodejné léky a doplňky stravy

Consumer Health

Bayer Consumer Health navazuje na činnost oddělení volně prodejných léčiv, které začalo působit v České republice v rámci společnosti Bayer, s.r.o. v roce 1993. Bayer Consumer Health nabízí ve více než devadesáti zemích světa volně prodejné léky a potravinové doplňky v nejrůznějších formách. Hlavními oblastmi využití jsou bolest, nachlazení, žaludeční potíže, plísňová onemocnění kůže a vitaminová nedostatečnost. V oblasti volně prodejných léčiv zaujímá společnost třetí místo na světě.


Nejproslulejším přípravkem divize Bayer Consumer Health je Aspirin, který má za sebou úspěšnou, více než stoletou historii a díky mnoha výzkumům víme, že má před sebou rovněž zajímavou budoucnost. Je doporučovaný nejen k léčbě bolesti, ale i pro léčbu chřipky, nachlazení či také k prevenci onemocnění srdce. Mezi další léčivé přípravky, které přispěly k celosvětovému úspěchu společnosti Bayer, patří Talcid a Canesten. Po úspěšném završení integrace Roche Consumer Health se portfolio přípravků v České republice rozrostlo od 1. ledna 2005 o značky Supradyn, Bepanthen, Saridon a Rennie.


Všechny volně prodejné přípravky společnosti Bayer slouží jedinému cíli: přispět co nejvíce ke zdraví a dobré pohodě našich zákazníků.


Přehled produktů divize Consumer Health. » více

Další informace - přípravky společnosti Bayer Consumer Health

Čtěte pečlivě příbalovou informaci:

Aspirin, Rennie, Saridon a Talcid jsou léčivé přípravky k vnitřnímu užití. Aspirin obsahuje léčivou látku acidum acetylsalicylicum. Talcid obsahuje léčivou látku hydrotalcitum. Canesten krém je léčivý přípravek k vnějšímu použití a obsahuje léčivou látku clotrimazolum. Supradyn je doplněk stravy.

L.CZ.COM.07.2016.0040