Consumer Health

Volně prodejné přípravky společnosti Bayer

Afrin – zmírňuje příznaky ucpaného nosu způsobené běžným nachlazením, sennou rýmou, zánětem nosních dutin.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Afrin 0,5 mg/ml nosní sprej a Afrin 0,5 mg/ml nosní sprej s mentolem jsou volně prodejné léčivé přípravky s léčivou látkou oxymetazolini hydrochloridum, určené k nasální aplikaci.

 

 

Aspirin 500 mg obalené tablety je známý především jako účinný lék proti bolesti a horečce.

 

Aspirin C 400 mg/240mg šumivé tablety poskytují úlevu při nachlazení a nepříjemných projevech chřipky.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Aspirin 500 mg obalené tablety, Aspirin C 40 0mg/240mg šumivé tablety jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnitřnímu užití. Aspirin 500 mg obalené tablety obsahují léčivou látku kyselinu acetylsalicylovou. Aspirin C 400 mg/240mg šumivé tablety obsahují kyselinu acetylsalicylovou a kyselinu askorbovou (vitamín C).

 

 

Bepanthen Baby je mast určená pro každodenní péči o pokožku dětského zadečku, která pomáhá chránit pokožku před příčinami vzniku opruzenin.

 

Bepanthen SensiDaily je hydratační krém se speciálním složením s prebiotiky pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku.

 

Bepanthen Baby a Bepanthen SensiDaily jsou kosmetické přípravky.

 

Bepanthen Sensiderm krém působí účinně proti projevům ekzému. Ulevuje od svědění do 30 minut.

 

Bepanthen Sensiderm je zdravotnický prostředek.

 

Bepanthen krém regeneruje a hojí suchou i popraskanou pokožku. Je vhodný na následné ošetření pokožky např. v zimě po pobytu v chladu.

 

Bepanthen Plus je vhodné díky jeho dezinfekčním a hojivým účinkům používat na ošetření drobných povrchových poranění, odřenin a škrábnutí s rizikem infekce.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Bepanthen krém a Bepanthen Plus jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku dexpanthenol. Bepanthen Plus obsahuje navíc dezinfekční látku chlorhexidin.

 

Canesten GYN – řada produktů pro léčbu vaginální zánětů, způsobených především kvasinkami.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Canesten GYN 1 den, Canesten GYN 6 dní a vaginální tableta přípravku Canesten GYN Combi Pack jsou léčivé přípravky k vaginálnímu použití. Krém přípravku Canesten GYN Combi Pack je léčivý přípravek k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku clotrimazolum.

 

Canesten krém se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Canesten krém je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití s léčivou látkou clotrimazolum.

 

Canesten IntimGel je určený na speciální intimní hygienu při vaginálních obtížích. Poskytne rychlou úlevu od pocitu svědění pokožky intimních partií až po dobu 12 hod.

 

Canesten IntimGel je kosmetický přípravek.

 

Canesbalance je vaginální gel, který potlačuje nepříjemný zápach, neobvyklý výtok, diskomfort a obnovuje přirozenou hodnotu pH ve vagíně.

 

Canestest je test pro samodiagnostiku vaginálních infekcí, který umožňuje zjistit, či pravděpodobně trpíte kvasinkovou nebo bakteriální infekcí a rovněž vám pomůže vybrat vhodnou léčbu.

 

Canesbalance a Canestest jsou zdravotnické prostředky.

 

 

Canespor 1x denně krém, Canespor 1x denně roztok – řada produktů pro léčbu plísně nohou (atletické nohy), mykózy třísel, dermatofytózy trupu, opruzenin infikovaných kvasinkou infekcí.

 

Canespor 1x denně sada na nehty léčí plíseň nehtů.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Canespor 1x denně krém, Canespor 1x denně roztok a Canespor 1x denně sada na nehty jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku bifonazol.Canespor 1x denně sada na nehty obsahuje navíc léčivou látku ureu.

 

 

Claritine – uleví od častých příznaků alergií (rýma, kýchání, svědění v nose a slzení očí) a zmírní příznaky kopřivky.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Claritine je volně prodejný léčivý přípravek s léčivou látkou loratadin k vnitřnímu užití.

 

 

Iberogast – léčba rostlinným přípravkem přináší úlevu od několika trávicích obtíží – od bolestí břicha, křečí břicha, pocitu plnosti, těžkostí, nafouknutého břicha, nadýmání, nevolnosti.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Iberogast je volně prodejný léčivý přípravek k vnitřnímu užití. Léčivý přípravek je složený z tekutých extraktů různých částí bylin.

 

 

Rennie a Rennie Spearmint – ulevuje od žaludečních potíží, mezi které patří například reflux žaludeční šťávy, pálení žáhy, překyselení žaludku.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Rennie a Rennie Spearmint bez cukru jsou léčivé přípravky k vnitřnímu užití.

 

 

Saridon zmírňuje bolest hlavy a zubů, menstruační bolesti a také bolesti a horečku spojené s chřipkou a akutním zánětem horních dýchacích cest.

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.  Saridon je lék k vnitřnímu užití.

 

 

Supradyn CoQ10 energy je doplněk stravy, který obsahuje kromě vitaminů, minerálních látek a stopových prvků navíc koenzym Q10.

 

Supradyn CoQ10 energy je doplněk stravy.

 

 

L.CZ.MKT.CC.09.2019.1727